Balíček 2x antibakter.gel Inelia aloe vera 50ml + 1x antibakter.mýdlo Handy mléko a kokos 500ml

Akce
Balíček 2x antibakter.gel Inelia aloe vera 50ml + 1x antibakter.mýdlo Handy mléko a kokos 500ml
Balíček 2x antibakter.gel Inelia aloe vera 50ml + 1x antibakter.mýdlo Handy mléko a kokos 500ml

Dostupnost:

Skladem

Kód:

11200461

Výhodný balíček, který obsahuje 2ks antibakteriálního gelu a 1ks antibakteriálního mýdla.

Antibakteriální hygienické tekuté mýdlo pro mytí rukou a pokožky celého těla. Pečující s vysokou schopností hydratace.
Použití: Naneste malé množství mýdla na ruce, po umytí důkladně opláchněte.
Složení:Ingredients:Aqua, Sodium Laureth-2 Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Styrene/Acrylates Copolimer, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Parfum.

Antibakteriální gel pro hygienickou dezinfekci rukou bez použití vody. Zabraňuje nadměrnému vysychání pokožky rukou, pečuje, vyživuje a chrání.
ALOE EXTRACT - protizánětlivý účinek. Zvyšuje syntézu kolagenu a elastinu odpovědného za pevnost pokožky, pružnost a vyhlazení. Pomáhá udržovat dostatečnou vlhkost pokožky.
GLYCERINE - dlouhodobě hydratuje pokožku do hloubky. Urychluje regenerační procesy, zvyšuje pružnost pokožky.
Použití: Vmasírujte malé množství (asi 3 ml) gelu do ruky po dobu minimálně 30 sekund. Nepoužívejte přípravek u dětí mladších 6 let. Neaplikujte na poškozenou nebo podrážděnou pokožku. Nepoužívejte na sliznice, rty, intimní oblasti a kolem očí. Nepoužívejte u lidí, kteří mají příznaky alergie nebo přecitlivělosti na některou ze složek. Pouze pro externí použití.

NEBEZPEČÍ. Hořlavá kapalina a páry. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Výrobek by měl být skladován na chladném, dobře větraném místě. Uchovávejte nádobu mimo zdroje tepla.

OPATŘENÍ PRVNÍ POMOCI. Styk s očima: Otevřené oči vyplachujte několik minut velkým množstvím vody. Při požití: Nevyvolávejte zvracení, vypláchněte ústa a vypijte velké množství vody. Pokud se vyskytnou rušivé, přetrvávající příznaky (např. Podráždění), vyhledejte lékaře.

POKYNY K LIKVIDACI. Vyprázdněte obal tekutého zbytku. Malá množství mohou být odstraněna do odpadu. Zbytky produktu zlikvidujte spolu s komunálním odpadem. Použijte selektivní třídění plastových obalů.

Parametry výrobku:

Porovnat

Značka:

Ostatní

Barva:

Jiná

Obsah:

Jiný

ESHOP_Vune:

Jiné

Vlastnost_Hygiena:

Antibakteriální

Druh_Hygiena:

Tekuté

Typ_Hygiena:

Jiný

Poslat info známému