Mýdlo tekuté Sanytol hydratující tea tree a aloe 250ml s pumpičkou (42650123)

Mýdlo tekuté Sanytol hydratující tea tree a aloe 250ml s pumpičkou          (42650123)
Mýdlo tekuté Sanytol hydratující tea tree a aloe 250ml s pumpičkou (42650123)

Dostupnost:

Skladem

Kód:

11200178

OEM:

003352

Věděli jste, že většina infekčních nemocí se přenáší rukama? Proto mytí rukou stále zůstává nejjednodušším způsobem, jak infekcím předcházet. Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul speciální hypoalergenní dezinfekční mýdlo pro použití v kuchyni. Vyvinuto na základě patentované složky aktivně působící proti pachům, obohaceno o esenciální oleje z citrusových plodů vyhlášené svou čistící silou: ty odstraňují pronikavé kuchyňské pachy (česnek, cibule, ryby...) a zanechávají tak vaše ruce svěží, hebké a chráněné.

Návod na použití:
Na vlhké ruce naneste přiměřené množství mýdla, napěňte, třete o sebe prsty, dlaně, hřbety rukou a partie u nehtů po dobu 1 minuty a dobře spláchněte čistou vodou.
Upozornění: Nepožívat. Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

Složení: aktivní biocidní látka: Benzalkoniumchlorid 16 000 mg/l. Obsahuje Limonen. Může vyvolat alergickou reakci. Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí.

Parametry výrobku:

Porovnat

Značka:

Sanytol

Barva:

Jiná

Obsah:

250ml

ESHOP_Vune:

Tee tree a aloe vera

Vlastnost_Hygiena:

Hydratační

Druh_Hygiena:

Tekuté

Typ_Hygiena:

S pumpičkou

Varianty balení:

1

Poslat info známému