Reklamní potisk

Dodáme potisk reklamních a dárkových předmětů na zboží z našeho katalogu. Zvolíme vhodnou potiskovou technologii, která Vás bude reprezentovat a dodá reklamnímu předmětu originalitu. Tisk realizujeme na většinu povrchů, plasty, papír, pískování na sklo, laserové gravírování do kovu a dřeva, ražbu loga na kožené předměty. Tamponový tisk je vhodný pro malé předměty s vysokou přesností barev a velkým rozlišením. Pro potisk textilu používáme sítotisk, UV inkousty vytvrzované LED zářením pro složitější grafiku, transferový tisk, sublimační tisk nebo FLOCK potisk. Na oděv je nejběžnější výšivka nebo nášivka.

 

Pískování

Pískování je vhodné na skleněné a kovové předměty, sklenice, nerezové placatice, keramické hrnky a reklamní předměty z kovu nebo skla. Hloubka vypískovaného loga je závislá na tvrdosti konkrétního předmětu a délce pískování. Na drobné a detailní loga se používá nejjemnější písek, hrubší písek je vhodný pro velké plochy nebo jednodušší motiv. Barva předmětu je zachována. Odolnost vůči otěru je vysoká, logo zůstává na předmětu po celou dobu používání.

 

Ražba

Ražbu loga lze aplikovat na předměty vyrobené z pravé kůže, syntetické kůže, koženky a papíru.

 

Laserové gravírování

Laserovým paprskem se gravírují předměty vyrobené z kovu, dřeva a plastu. Při gravírování se narušuje povrch materiálu. U kovu je to přibližně 0,03m a u dřevěných předmětů dle tvrdosti dřeva od 0,5 do 1 mm. Pochromované nebo poniklované předměty mohou nést velmi kontrastní loga. Zejména propisky a zapalovače u nichž je zbarvení závislé na podkladové vrstvě daného materiálu. Nerezové předměty, hrnky, placatice a nože je výsledná barva loga prakticky shodná s barvou materiálu jen v odstínu a matném provedení. Na silnějších předmětech z nerezu (tloušťka více než 3 mm) se projevuje lokálního zakalení, které mění barvu loga na tmavě hnědou černou. U plastových předmětů platí, že laserové gravírovaní odstraňuje horní vrstvu povrchu a konečná barva je zpravidla černá. Potisk je trvanlivý a kontrastní.

 

Sítotisk

Sítotisk je technologie určená zejména k potiskování textilu, papíru. Sítotisk je nejvhodnější pro označení reklamních předmětů. Plošný sítotisk pro tisk na textil, trička, větší plochy papíru. Rotační sítotisk na předměty válcovitého tvaru, propisky, hrnky, porcelán a podobné reklamní předměty. Rotační sítotisk umožňuje potisknout předměty po celé ploše.

 

Tampónový tisk

Tampónový potisk je nejvhodnější u rozměrově menších reklamních předmětů, plastová nebo kovová kuličkové pera, klíčenky, přívěsky, zapalovače. Metoda tamponového tisku je vhodná na potisk plastu, kovu, skla, kůže, dřeva nebo keramiky. Velká výhoda této technologie je vysoká přesnost tisku a přesná aplikace barev dle specifikace. Výšivka Výšivka na textil je aplikovatelná na trička, ručníky, kšiltovky, čepice, tašky, bundy, montérky. Pro výšivku je vhodné jednoduché logo s minimální výškou písmene 5 mm. Menší písmo již není čitelné. Předností této technologie je vysoká životnost vyšitého motivu, jeho stálobarevnost, odolnost při praní na vysokou teplotu a při chemickém čištění. Nelze bělit a impregnovat.

 

FLOCK

FLOCK je vhodný pro malé série. Výsledný motiv je měkký. FLOCK se používá se hlavně v textilním odvětví, umožňuje žehlení. Technologii doporučujeme zejména na pracovní oděvy a textil (trička, montérky, pracovní soupravy, mikiny, zimní bundy, kombinézy), kde je požadována trvanlivost a stálobarevnost. FLOCK je použitelný pro aplikaci loga na reklamní, dárkové předměty (dřevo, papír, textil, kov, sklo, pryž, plast, molitan a polystyren) a jiné doplňky. Odolný vůči vzplanutí, navlhnutí a poškrábání. Je protiskluzový a snadno se udržuje.

 

Transferový tisk

Transferový tisk je založen na principu sítotisku, logo se tiskne zrcadlově na speciální přenosný papír. Z papíru se přenáší lisováním při vysoké teplotě a tlaku. Je vhodný pro potisk textilních předmětů, materiálů vyrobených z přírodních i syntetických látek. Výhodou transferového tisku je rozmanitost barev a odstínů, příjemný povrch po aplikaci a vysoká odolnost při praní v pračce.

 

Tisk UV inkousty vytvrzované LED zářením

Digitální technologie tisku přímo na reklamní předmět. Podmínkou je plochý a hladký předmět bez výstupků. Tato technologie je určena pro potisk vícebarevných motivů. Digitální tiskárna možnost potisknout předmět o maximálním rozměru tisku 50 x 60 cm. Tisk je vysokém rozlišení, plnobarevné i rastrové motivy ve foto kvalitě. Tisk je možné bílou barvou, která je vhodná pro potisk tmavých či průhledných předmětů.