Čistič podlah univerzal Sanytol dezinfekce limetka 1L

Čistič podlah univerzal Sanytol dezinfekce limetka 1L
Čistič podlah univerzal Sanytol dezinfekce limetka 1L

Dostupnost:

Skladem

Kód:

11300599

OEM:

205768

Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru vyvinul dezinfekční prostředek na podlahy a plochy se 4 účinky, který v jednom kroku odstraní mastnotu a vodní kámen, dezinfikuje a provoní všechny omyvatelné povrchy. Zanechá povrchy čisté, lesklé a se svěží limetkovou vůní.

Příprava a použití
Návod na použití: Použití ve zředěném stavu: K čištění nalijte 2 uzávěry přípravku do 5 litrů horké vody. Použití bez ředění: K čištění a dezinfekci naneste přípravek přímo na čištěný povrch (1/4 uzávěru přípravku/m²). Následně otřete čistou, vlhkou houbou.
U povrchů, které přicházejí do styku s potravinami, hračkami a také povrchů, které jsou v neustálém kontaktu s dětmi nebo zvířaty, nechte působit 15 minut a opláchněte vodou. Nepoužívejte na povrchy z hliníku, mosazi, kůže nebo přírodního mramoru. V případě pochybností vždy nejdříve vyzkoušejte produkt na málo viditelném místě.

Složení
<5% fosforečnany, <5% neiontové povrchově aktivní látky, Dezinfekční prostředky, Parfémy

Varování:
H319 - Způsobuje vážné podráždění očí.
P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.
P301+P312 - PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře, tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hodin denně). P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Nepožívat.
Biocidní aktivní látky (TP2/AL): 9,5g/kg chloridu Didecyldimethylammonium.

Parametry výrobku:

Porovnat

Značka:

Sanytol

Obsah:

1L

Druh_Uklid:

Univerzální

Vlastnost_Uklid:

Dezinfekční

ESHOP_Vune:

Citrus

Poslat info známému